1

Téma: KDE4 v Gnome

chcete-li používat KDE4 aplikace řádně i v gnome, musíte si vedle nich nainstalovat ještě balík kdebase-data a související (připojí se automaticky).

nemáte někdo tip, jak přimět krusader, aby se připojoval na vzdálený FTP server (hosting)?

Thumbs up Thumbs down

2

Re: KDE4 v Gnome

no normalne das pripojeni a zadas adresu ftp serveru a prihlasovaci udaje aspon tak to u me v krusaderu fungovalo a funguje :-)

Thumbs up Thumbs down

3

Re: KDE4 v Gnome

no tak u mě ne.. yikes

kdyby to šlo tak jednoduše, tak se tu ani neptám big_smile

Thumbs up Thumbs down

4

Re: KDE4 v Gnome

doplnujici vec. To co se skutecne musi nainstalovat jsou Ikonky Oxyden tak nejak se to jmenuje ten balik....
Druha vec
V krusaderu proste kliknu na sitove pripojeni vyberu si typ sitoveho pripojeni jako je ftp ssh a dalsi a zadam potrebne udaje pak se mi to chova jako normalni sitovy disk a muzu upravovat i pres aplikace v realnem case...

Bohuzel neuvadis co presne ti to dela ci nedela smile pak se to tezko radi :-/

Mimochodem nainstaloval jsem si KDE4 i kdyz mam GNOME vypada to uz pekne a stabilne ale nejak jsem si vsiml ze mi nejde zvuk :-D pritom v Gnome facha bez problemu.

Thumbs up Thumbs down

5

Re: KDE4 v Gnome

ano, ikonky oxygen, souhlas. ubuntu mi je s balíkem "krusader" nainstaluje automaticky, sabayon nikoli.

V krusaderu proste kliknu na sitove pripojeni vyberu si typ sitoveho pripojeni jako je ftp ssh a dalsi a zadam potrebne udaje pak se mi to chova jako normalni sitovy disk a muzu upravovat i pres aplikace v realnem case...

..a to je přesně, co mi nefunguje :-)

dělá/nedělá - nepřipojí se ke vzdálenému serveru. ale už to neřeším, takže v pohodě smile

KDE4 má vlastní správu zvuku myslím. vše, co bylo potřeba nastavit si v gnome po instalaci, je nutné nastavit znovu v KDE4. možná to v gnome potřeba nebylo a v KDE jo, ale zvuk určo rozchodíš. KDE4 je moc pěkné, ale gnome mi prostě vyhovuje víc.. cool

http://o106.com/utek-z-kde4-aneb-20-hodin-stacilo/

Thumbs up Thumbs down