1

Téma: openshot

nazdar

musel jsem si poskládat dohromady jednu nahrávku z televizního tuneru (5 souborů .mpg) tak jsem použil openshot (zkoušel jsem i windows movie maker => poprvé a naposled => chudák spadl a už se nezvedl lol ) a po dvou hodinách práce, mi to vyhodilo film, kapku menší, ale jaksi se mi kdesi pokazil zvuk tak, že mi šel po asi čtvrtině kapku (dost velkou kapku, možná louži) pozadu. čím to může být?

nikdy jsem ještě nepracoval s videoeditorem, mohl by mi někdo dát nějaké rady do budoucna? třeba jaké zvolit kodeky pro optimální kvalitu atp?

je to nahrávka finále ms v hokeji...

Thumbs up Thumbs down

2

Re: openshot

Zvuk je pozadu od začátku filmu? To lze snadno napravit třeba v Avidemuxu.
A nebo ze začátku filmu je AV synchronizace v pořádku a postupem času se zvuk čím dál tím více zpožďuje? To už tak snadné nebude.

Thumbs up Thumbs down

3

Re: openshot

ten záznam jsem pak smazal a udelal to v avidemuxu, ale tam byl opět ke konci toho záznamu zvuk moc dopředu, ale video bylo pomalé, např hrála hymna, ale ještě nebyla dohrána 3. třetina sad tak jsem se na to vyprdl, a uploadnul celý záznam tak, jak jej ten přehrávač dvb-t zaznamenal smile pokud se chce někdo kouknout na ten záznam, tak ať dá vědět, nevím jestli to tady můžu postovat hmm asi bych mohl, protože to přece warez není?

při pokusu o úpravu toho záznamu jsem dospěl k názoru, že movie maker ve windows je jen další virus :-D ten chudák spadl, jak jsem do něj strčil všechny videa a pak to chtěl zkonvertovat

Thumbs up Thumbs down