1

Téma: Gentoo miniconf v Praze

Ahoj vsichni,

v rijnu bude v praze shluk konferenci a jejich soucasti bude i Gentoo miniconf. To by pro uzivatele Sabayon mohlo bejt zajimavy. CfP je spusteny, je mozny zasilat prispevky. Chte-li tedy nekdy prednaset neco o Sabayonu (na prilehle LinuxDays konferenci je mozno i v cestine), mate prilezitost. Krom toho budou stanky a Gentoo tam bude mit stanek. Hadal bych, ze Gentoo miniconf vas bude zajimat a treba by se nekterym z vas chtelo zaslat nejaky prispevek nebo treba pomoct cesky Gentoo komunite se stankem. Nevim jestli tu je dost velka komunita na to, aby se Sabayon pokusil mit vlastni stanek, ale u Gentoo stanku budete urcite vitani ;-)

Thumbs up +1 Thumbs down

2

Re: Gentoo miniconf v Praze

Já určitě na Gentoo chci přijít. Sice se obávám toho, že jako Sabayon BFU uživatel, který má problém porozumět anglicky mluvenému slovu si to tam moc neužiju, ale i tak chci přijít.

Co se týče té pomoci se stánkem, tak netuším čím bych mohl pomoci, ale pokud máte na mysli to nějak pomoci složit či tak něco, tak to bych se asi zapojil.

Co se týče toho přípěvku, tak to bych také mohl něco poslat, ale nevím kam (komu). Máte jako gentoo komunita, nějaký transparetní účet? Nebo se mi někdo "zaváže" přísahou "já to nezpronevěřím"? wink:)

Thumbs up Thumbs down

3

Re: Gentoo miniconf v Praze

U stanku  bude treba pomoci s propagaci, vysvetlovat lidem, jak je Gentoo/Sabayon skvely a tak :-D

Co se prispevku tyce, nemyslel sem financni (i kdyz na webu Gentoo.org i Sabayon.org je donate tlacitko), ale myslel sem prednaskama/workshopama :-D Uprimne, nemam tuchy jak zije Sabayon komunita v cechach, ale trochu propagace nikdy neuskodi ;-)

Thumbs up Thumbs down

4

Re: Gentoo miniconf v Praze

Donate button znám a používám u obou distribucí. Sice jsem s tím začal nedávno, ale lépe pozdě než nikdy, že? big_smile
No já bych toho asi moc nevysvětlil. Jsem "běžný Franta uživatel". Spíš klikací, než přes terminál, takže se obávám, že návštěvník, který už by zabrousil do stánku, by nebyl BFU a když by by se mě začal ptát na nějaké hardcore výhody či možnosti v tomhle systému, tak že bych asi toho moc neřekl a připadal bych mu jak blbec co v tom stánku nemá co dělat big_smile. Ale klidně jim ukážu jak běží Sabayon na mém notebooku.

Thumbs up Thumbs down