26

Re: Překlad Entropy

Nojo nějakej Xaim, nezná ho někdo ? wink

Luděk

Thumbs up Thumbs down

27 Naposledy upravil: scarabeus_iv (22.04.2012 13:04)

Re: Překlad Entropy

Ahoj,
ja jsem nemel vubec poneti ze se o cesky preklad vubec nekdo stara dokud mi Xaim nenapsal na trasifex.

Takze v tuhle chvili je sabayon prekladan na nekolika castech
rigo - 100% cesky -> je treba hlasit chyby
instalator - 100% cesky -> je treba hlasit chyby
entropy server - 5% cesky -> nechce to nekdo prekladat? Ja bych rekl ze moc lidi si server stejne nepousti
entropy client (equo) - 25% cesky -> yay mame vic prekladu nez slovaci -> je tam stale par chyb v prelozenych retezcich, problem je ze clovek musi pouzivat limbo protoze ve weekly toho opravdu dost chybi, ja to vzdycky znovu poladim kazdou nedeli (jsem dost linej na to abych pouzival limbo)

Pokud bude nekdo chtit prispivat prosim stahujte po soubor z transifexu a pote mi ho poslete na mail, ja tak aspon udelam revizi pred pridanim a zmensim sanci na preklepy a pod. Bohuzel transifex neumi ve svem web rozhrani oznacovat ve vychozim stavu vsechny dodane retezce jako fuzzy a vyzadovat nutnost jejich kontroly (nebo sem to tam nenasel).

Tom

EDIT: Jestli nekdo chce tak jeste shanim nekoho kdo by mi pomahal s prekladem VLC, protoze ja ho az tak moc nepouzivam smile

Thumbs up Thumbs down

28

Re: Překlad Entropy

Ahoj, bohužel poslední dobu nemám absolutně čas, každopádně brzo vyjde sabayon 9, tak by to chtělo na překlad mrknout.

Thumbs up Thumbs down

29

Re: Překlad Entropy

No s procentama prekladu problem nebude, v tuhle chvili je to prelozene z 96% a zbyva 35 retezcu.
Dulezitejsi by bylo aby to nekdo zkontroloval...

Thumbs up Thumbs down