1

Téma: Blog

Tak jsem si tu zřídil blog a jako začátečník bych potřeboval trochu poradit. Rád bych na svém blogu aby se u příspěvků zobrazovalo jen prvních cca 10 řádek a následovalo (continue reading ...). V nastavení blogu se mi to nepodařilo nikde najít. Neví někdo jak na to?
Druhý dotaz: Kdybych chtěl publikovat něco přímo na Sabayon.cz jak na to? Když se přihlásím na sabayon.cz a něco napíšu, automaticky to chce uložit na můj blog.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Blog

ahoj. v některých šablonách to funguje automaticky, ale nebývá to to pravé ořechové.

nejjednodušší cesta, jak příspěvek rozdělit je pomocí "more".  ve vytváření nového příspěvku mezi nadpisem a hlavním textovým polem máš funkční tlačítka B, I atd. tak nalevo od kontroly pravopisu najdeš to správné tlačítko. funguje také zkratka alt+shift+T. stačí napsat pár řádek jako úvod a zbytek textu dát pod toto oddělení. v html je použit tento tag: <!--more-->

pokud chceš publikovat přímo na sabayon.cz, přihlaš se, klikni vlevo v menu na nástěnka > my blogs. tam vyber sabayon.cz a dej nástěnka.

ještě se můžeš přihlásit přímo na titulní stránce sabayon.cz a pod svým avatarem máš odkaz nový příspěvek. měl by vést na http://sabayon.cz/wp-admin/post-new.php

poslední možností pak je odstranit magilego. z adresy v prohlížeči.

Thumbs up Thumbs down

3

Re: Blog

ještě k tvému druhému dotazu - vypadá to, že jak sis založil blog, automaticky ti systém odebral pozici pro hlavní web. což je pravděpodobně bug v použitém wordpress MU.

takže - "chyba není na vašem příjimači". nicméně roli jsem již opět správně nastavil. stejně tak druhému blogerovi - finchovi.

Thumbs up Thumbs down

4

Re: Blog

OK. Díky moc.

Thumbs up Thumbs down