1

Téma: OpenTTD

Konečně zase něco nativního pro Linux. Kdo by neznal legendu Transport Tycoon a dnes už se dá skoro říct: "Kdo by neznal OpenTTD". Výhoda verzí nad jedna je ale ta, že už nepotřebujete datové soubory z origo TT, takže hurá do hraní a nejenom offlinového. Samozřejmostí je kompletní počeštění.
Instalace

equo install -a games-simulation/openttd

http://forum.sabayon.cz/extensions/hcs_image_uploader/uploads/0/0/319/thumb/p167bktssadod1e4d6nm1bhm12te1.jpg
http://forum.sabayon.cz/extensions/hcs_image_uploader/uploads/0/0/319/thumb/p167bl02cp1gh41mcju0717gjkff.png
http://forum.sabayon.cz/extensions/hcs_image_uploader/uploads/0/0/319/thumb/p167bkv438uf4kvlbr6s4ni4q8.jpg

Luděk

Thumbs up Thumbs down

2

Re: OpenTTD

Jj Tato hra je jedinečná a chytlavá. Strávíte s ní mnoho hodin, večerů, týdnů než vás pustí smile Zcela doporučuji všem, kteří ji neznají vyzkoušet!

To: elpresidento: Nechcete vytvořit na Sabayon.cz sekci Hry a tam dát minizprávičku jak tuto hru (a další hry) nainstalovat?
Třeba by to bylo lepší pro strategii rozšíření Sabayon linuxu mezi uživateli PC, tady na foru je to takové "zapadlé" Teda aspoň mě to tak příjde. Neberte si to nijak osobně.

Thumbs up Thumbs down

3

Re: OpenTTD

Co se týká her, dobrej nápad, ale na článek to chce něco víc, než jen jeden instalační příkaz a pár obrázků, to by chtělo trochu popsat třeba základy stavění, nebo strategie, nebo něco...... a na to teď nemám kdy. Možná je to výzva pro ostatní, kdo by chtěl něco podobného spáchat. Samozřejmě komukoli umožním na webu jakýkoli článek napsat.....a ještě něco..... opovaž se mi ještě jednou vykat big_smile big_smile

Luděk

Thumbs up Thumbs down

4

Re: OpenTTD

Hlavně u OpenTTD, si vždy řeknu: tak zkusím něco navíc, ale než si člověk vybere ty pěkné nebo dobré přídavky, tak mě to stihne zase dřív pustit.

Používáte často přídavky nebo znáte někoho kdo ano ?

Thumbs up Thumbs down

5

Re: OpenTTD

Já se hlavně věnuji X-plane,  takže když se občas vyblbnu s něčím jiným,  vystačím si se základem.

Luděk

Thumbs up Thumbs down